Sarshomar | Focus on your question. Do not be too concerned about how to ask or analyze. Sarshomar

ویژگی های سرشمار

دسترسی آسان

سرشمار به همت نیروهای متخصص خود و با استفاده از تکنولوژی‌های روز، سرویسی منحصربه‌فرد تولید کرده تا تمام افراد جامعه بتوانند از هر موقعیت جغرافیایی و در هر زمانی، از خدمات آن استفاده کرده و بهره‌مند شوند.

وب‌سایت سرشمار با قابلیت‌های منحصربه‌فردی که دارد در تمامی دستگاه‌های دیجیتالی متصل به اینترنت و مرورگرهای جدید در دسترس بوده و خدمات خود را به کاربران ارائه می‌دهد.

سرشمار با توجه به فراگیری و استفاده اکثریت کاربران از شبکه‌های اجتماعی، سرویس خود را در آن شبکه‌ها نیز ارائه می‌دهد و در مرحله اول ربات تلگرامی خود را با نام @sarshomar راه‌اندازی کرده و در اختیار کاربران قرار داده است. کاربران می‌توانند به‌راحتی و علاوه بر مراجعه به وب‌سایت از خدمات گسترده‌ای از جمله ثبت نظرسنجی، پاسخ به نظرسنجی‌های سرشمار، شرکت در نظرسنجی‌های کاربران، همگام‌سازی اطلاعات با وب‌سایت و ... که در ربات تلگرام درنظر گرفته شده استفاده نمایند.

سرشمار در حال بروزرسانی بوده و در جهت اضافه‌نمودن ویژگی‌های جدید در نظر دارد اپلیکیشن موبایلی خود تحت سیستم عامل‌های Android و iOS را طراحی کرده و در اختیار کاربران قرار دهد.

We are inestimable

Inspection and Answer

Then if we were inestimable, Signup!

Enter to Sarshomar