Sarshomar | Focus on your question. Do not be too concerned about how to ask or analyze. Sarshomar

Advertising Agencies

با ارائه راهکارهای تبلیغاتی نوین سرشمار و انجام تبلیغات هدفمند، مشتریان خود را هیجان‌زده کنید.

انجام تبلیغات هدفمند همزمان با معرفی کالا و خدمات

در سرشمار، مخاطبان درخواست دیدن تبلیغات دارند، هدفمند تبلیغ کنید و کسب رضایت مشتریان خود را افزایش دهید.

Advertising Agenciesسرشمار به شما این امکان را می‌دهد که تبلیغات مشتریان خود را به‌صورت هدفمند انجام دهید. در این روش با استفاده از جامعه‌آماری گسترده و فیلترهای مختلف سرشمار، می‌توانید جامعه هدف خود را انتخاب کرده و اطلاع‌رسانی‌ها و تبلیغات خود را برای آن‌ها ارسال کنید. این اطلاع‌رسانی‌ و تبلیغات می‌تواند شامل متن، عکس، صوت و فیلم باشد.

سرشمار این امکان را در اختیار کاربران خود قرار داده تا بتوانند درخواست مشاهده تبلیغات داشته باشند، در این‌صورت بین نظرسنجی‌های‌ انجام شده، سوال‌های تبلیغاتی نیز برای آن‌ها ارسال می‌شود. مشتریان در قبال پاسخ به سوال‌های تبلیغاتی و صرف زمان ارزشمند خود برای مشاهده آن‌ها هدیه‌ای دریافت می‌کنند، این هدیه براساس تعرفه سرشمار ثابت است، شما هم می‌توانید برای افزایش رضایت و جلب نظر بیشتر مشتریان، هدیه‌ای مازاد بر هدیه سرشمار به آن‌ها پرداخت کنید.

لذا در این روش تبلیغات شما تنها به‌دست کاربرانی می‌رسد که درخواست دیدن تبلیغات شما را دارند و بابت مشاهده آن هزینه دریافت می‌کنند. پس شما کاملا هدفمند تبلیغات انجام ‌می‌دهید و مشتریانی راضی در اختیار شما هستند.

ارائه پلن مخصوص برای پوشش طیف وسیع مشتریان با قیمت مناسب

با تبلیغات در سرشمار هزینه‌های خود را تا ۶۰٪ کاهش دهید و سود مناسبی ذخیره کنید.

با توجه به این‌که در حال حاضر آژانس‌های تبلیغاتی یکی از جامع‌ترین و تخصصی‌ترین مکان‌ها برای ارائه خدمات تبلیغاتی هستند. سرشمار با دراختیار گذاشتن امکانات گسترده خود برای شما، در تلاش برای ارائه خدماتی یکپارچه، متمایز، کارآمد و اثربخش بوده و پلن مخصوصی برای این‌کار در نظر گرفته است. شما می‌توانید با افزایش میزان شارژ حساب کاربری و دریافت هدیه بیشتر، علاوه بر کاهش ‌هزینه‌های سرشمار، خدمات خود را به مشتریان با هزینه کمتر ارائه دهید. به‌طور مثال اگر اقدام به خرید بسته یک‌صدمیلیون تومانی کنید، مبلغ ۶۰٪ شارژ بیشتر در حساب شما منظور می‌گردد و از آن می‌توانید در نظرسنجی‌ها و تبلیغات خود استفاده نمایید. هیچ‌گونه محدودیتی در شارژ حساب وجود ندارد و به میزان دلخواه می‌توانید حساب خود را شارژ نمایید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. برای اطلاع بیشتر به صفحه قیمت‌ها مراجعه نمایید.

تجزیه و تحلیل تاثیر تبلیغات

با توجه به هدفمندشدن تبلیغات، نمودار هزینه تبلیغات – فروش خود را بهینه‌تر کنید.

فضای دیجیتال به سرعت تغییر می‌کند. ممکن است در‌‌ همان لحظه‌ای که فکر می‌کنید به تمام راه‌های تبلیغ و ترویج در اینترنت دست پیدا کرده‌اید، رقبای شما روش‌های جدیدتری را پیدا کرده باشند. در چنین فضای پویایی، فرصت تجربه‌کردن ندارید و برای اینکه بهترین باشید و تبلیغات شما از کارایی و اثربخشی لازم برخوردار باشد، لازم است فعالیت‌های تبلیغاتی براساس یک برنامه‌ریزی خوب و مناسب انجام شده و تجزیه و تحلیلی اساسی روی آن‌ها انجام شود.

گرچه شعار کلیشه‌ای تبلیغات هزینه نیست همواره به گوش می‌رسد؛ اما درست، اثرگذار و کم‌هزینه تبلیغ‌کردن هنری دیگر است. معمولا همه شرکت‌ها اطلاعاتی در مورد رابطه فروش و هزینه‌های تبلیغاتی خود دارند و همواره آن را مورد بررسی قرار می‌دهند.

سرشمار با استفاده از ویژگی‌های مختلف و جامعه آماری گسترده‌ای که در اختیار دارد می‌تواند به بهترین نحو ممکن با کاهش هزینه‌های تبلیغاتی، میزان فروش شما را افزایش دهد. خودتان می‌توانید مقایسه کنید و به ما اطلاع دهید.

We are inestimable

Inspection and Answer

Then if we were inestimable, Signup!

Enter to Sarshomar