Sarshomar | Focus on your question. Do not be too concerned about how to ask or analyze. Sarshomar

Developers and Webmasters

با استفاده از رابط‌برنامه‌نویسی از دانش و ویژگی‌های سرشمار در پروژه‌های خود استفاده کنید.

Developers and Webmastersسرشمار یک سرویس می باشد که تمامی اطلاعات عمومی را با حفظ حریم خصوصی و اجازه دسترسی ثانویه به توسعه دهندگان دهد. توسعه دهندگان میتوانند برای وب سایت های ارائه شده خود تمامی امکانات سرشمار را قرار دهند.

طراحی سایت بیش از آنکه تنها یک طراحی قالب و شکل ظاهری باشد، یک فرآیند هویت‌بخشی است. سرشمار نیز در جهت رسیدن به این هدف و برای داشتن یک وب‌سایت ایده‌آل، بهترین و حرفه‌ای‌ترین ابزار را درخصوص پرسش‌نامه و نظرسنجی در اختیار توسعه‌دهنده‌ها و صاحبان وب‌سایت قرار می‌دهدکه از مهم ترین آن‌ها می‌توان به ایجاد نظرسنجی بدون نیاز به عضویت، ایجاد نظرسنجی با امکان انتخاب محدوده زمانی، قراردادن رمز برای مشاهده نتایج نظرسنجی، امکان ایجاد عنوان مجزا برای هرنظرسنجی، امکان نظرسنجی بدون محدودیت تعداد، مدیریت قالب نظرسنجی بصورت حرفه‌ای،‌ تولید نمودارهای گرافیکی و حرفه‌ای و سرعت بالای لود اشاره کرد.

ارائه واسط برنامه‌نویسی API برای دسترسی آسان

API مجموعه ای از دستورات و توابع است که به دیگر نرم‌افزارها امکان دسترسی به سرویس‌ها یا اطلاعات عرضه شده توسط شما را می‌دهد. APIها برای تجارت‌هایی که بر پایه‌ی اطلاعات و داده‌ها فعالیت می‌کنند، بسیار مفید بوده و حتی توصیه می شوند! سرشمار این امکان را در اختیار توسعه‌دهنده‌ها قرار داده تا به‌راحتی بتوانند در پروژه‌های خود از سرویس سرشمار استفاده نمایند.

ارائه پلاگین برای استفاده از سرویس در وب‌سایت‌ها

یکی دیگر از خدمات سرشمار برای استفاده بهتر و تسهیل و بهره‌گیری حداکثری توسعه‌دهندگان ارائه پلاگین سرشمار می‌باشد.

برگزاری نظرسنجی‌های یکپارچه بر روی وب‌سایت‌ها و بلاگ‌ها

ابزار نظرسنجی، یکی از پرکاربردترین ابزارهایی است که کاربران می‌توانند یک فرم نظرسنجی در سایت و یا وبلاگ خود داشته باشند و با بازدیدکنندگان خود ارتباط نزدیک و تعامل بهتری داشته باشند.

توانایی تنظیم ظاهر برای قرارگیری در وب‌سایت‌ها و بلاگ‌ها

کاربران می‌توانند برای قراردادن فرم‌های نظرسنجی در سایت یا وبلاگ، از لحاظ ظاهری و گرافیکی تنظیمات دلخواه خود را اعمال نمایند.

We are inestimable

Inspection and Answer

Then if we were inestimable, Signup!

Enter to Sarshomar