Sarshomar | Focus on your question. Do not be too concerned about how to ask or analyze. Sarshomar

Organizations and Companies

ارزیابی وضعیت موجود، سنجش رضایت مشتریان، بازارسنجی و ارتقای سطح خدمات را با کمک سرشمار تجربه کنید.

ارزیابی سازمانی

به راحتی مدیران، کارکنان و مشتریان سازمان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهید.

Organizations and Companiesیکی از دغدغه‌های مهم سازمان‌ها جلب رضایت حداکثری مشتریان می‌باشد که برای رسیدن به این هدف باید عملکرد کارکنان و نظر مشتریان نسبت به آن‌ها مورد سنجش قرار گیرد. به عنوان نمونه در سازمان‌های خدماتی، رفتار کارکنانی که ارتباط مستقیم با مشتری دارند بر رضایت‌مندی آنان کاملا اثر‌گذار است.

در این راستا سرشمار امکان ارتباط دوسویه‌ا‌ی فراهم کرده، طوری که به راحتی می توانید پرسش‌ها و نظرسنجی‌های خود را از مدیران، کارکنان، مشتریان و ... به صورت ارسال فایل‌های متنی، تصویری، صوتی و فیلم بپرسید و ارزیابی بسیار دقیق‌تری نسبت به مسائل پیرامون داشته باشید.

سرشمار کمک می‌کند تا علاوه بر کاهش هزینه‌های مادی، به محض اتمام نظرسنجی، نتایج دقیق و معتبر همراه با نمودارهای مختلف دریافت کنید و در جهت رفع یا بهبود آن‌ها اقدام کنید.

بازارسنجی و بازاریابی شرکت‌ها

کیفیت محصولات و خدمات، ارزش و محبوبیت نام تجاری، ارزیابی قیمت‌ها، بازار محصولات و رضایت مشتریان را اندازه‌گیری کنید.

عمليات بازارسنجی، بررسی و تحلیل عملکرد و اندازه‌گيری فاصله وضع موجود با چشم‌انداز شرکت است. وقتی برای يک شرکت عملیات بازارسنجی انجام می‌دهید، به تمامی نقاط قوت و ضعف شرکت ‌رسیده و با استفاده از اطلاعات بدست آمده می‌توانید برنامه استراتژی آينده محصولات و خدمات را مورد سنجش قرار دهید.

سرشمار این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به آسانی و با استفاده از ده‌ها ویژگی‌ منحصربه‌فرد، کیفیت محصولات و خدمات، ارزش و محبوبیت نام تجاری، ارزیابی قیمت‌ها، بازار محصولات و رضایت مشتریان را اندازه‌گیری کرده و با استفاده از نتایج به دست آمده دقیق و معتبر در جهت افزایش کیفیت، تنوع محصولات و رضایت حداکثری مشتریان خود قدم بردارید.

تبلیغ و گسترش نام تجاری

تبلیغات خود را همراه با هدیه ویژه، به مشتریان و جامعه هدف خود برسانید و محبوبیت خود را جاودانه کنید.

شرکت‌ها تلاش زیادی دارند تا نام تجاری خود را در بین مردم تبلیغ کنند و محبوبیت خود را افزایش دهند. با توجه به گسترش روز‌افزون رسانه‌های اجتماعی و حجم وسیع مخاطبان، شرکت‌ها می‌توانند نام تجاری خود را به واسطه آنها در ذهن مشتریان ثبت کنند، این امر با استفاده از خلاقیت، نوآوری و استفاده از ابزارهای نوین در تبلیغات محقق می‌شود.

سرشمار این ابزار نوین را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به آسانی و برای جامعه آماری گسترده تبلیغ کنید و یا در قالب نظرسنجی و به‌صورت سوال چندرسانه‌ای تبلیغات خود را به آن‌ها ارسال نمایید. ارسال تبلیغات به صورت فایل متنی، تصویری، صوتی و فیلم این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا ارتباط بهتر و نزدیک‌تری با مشتریان خود داشته باشید. از طرف دیگر با توجه به این‌که مخاطبان بابت دریافت پیام‌های تبلیغاتی شما هدیه نقدی از سرشمار دریافت می‌کنند احساس بهتری نسبت به شما خواهند داشت. با این روش علاوه بر انجام تبلیغ، بابت توجه مخاطب به تبلیغ، هدیه‌ای نیز به آن‌ها داده‌اید که خود باعث محبوبیت نام تجاری شما شده و آن‌را در ذهن مشتری حک می‌کند.

برگزاری دوره‌های آموزشی و انجام آزمون آنلاین

فایل‌های آموزشی خود را بصورت چندرسانه‌ای منتشر کنید و در بازه‌ی زمانی مشخص آزمون برگزار کنید.

پیشرفت سریع و چشم‌گیر علوم و فنون و اهمیت و ارزش زمان، رویکرد تازه‌ای به مسئله آموزش داده است. در دنیای کنونی که ارتباطات از اهمیت به‌سزایی برخوردار است افرادی که بتوانند از فن ارتباط به نحو شایسته‌ای استفاده کنند موفق تلقی می‌شوند. روش نوینی که با استفاده از آن بتوان آموزش را در کوتاه‌ترین مدت و موثرترین روش ارائه داد و در کمترین زمان نتایج دقیق و معتبر همراه با آنالیزهای مختلف دریافت کرد به شدت مورد توجه است.

به‌این‌منظور ما جدیدترین ابزار و روش‌ها را در اختیار شما قرار دادیم تا به راحتی فایل‌های آموزشی خود را بصورت متن، عکس، صوت و فیلم در سرشمار قرار دهید. سپس در بازه‌ی زمانی خاصی که شما مشخص می‌کنید آزمون برگزار می‌کنید و به محض اتمام آزمون، نتایج دقیق و معتبر همراه با آنالیز و نمودارهای گرافیکی زیبا دریافت می‌کنید.

برگزاری مسابقات آنلاین

مسابقات آنلاین برگزار کنید و در مقیاس وسیع قرعه‌کشی کنید.

سرشمار این قابلیت را ایجاد کرده است که بتوانید بین مشتریان و کاربران خود قرعه‌کشی داشته باشید. این قرعه‌کشی می‌تواند در مقیاسی وسیع با یک یا چندین سوال و انتخاب خودکار برنده یا برندگان و همچنین امکان تعیین بازه زمانی انجام شود. برای شفافیت در برگزاری مسابقات به هر کاربر یک کد منحصربه‌فرد تعلق می‌گیرد که با آن در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شود.

We are inestimable

Inspection and Answer

Then if we were inestimable, Signup!

Enter to Sarshomar